













Zadzwoń lub napisz:
tel. 607255085
kontakt@sanvital.pl
Kup w przeciągu:
14
[15.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.
Paczka zostanie wysłana jutro.
Ava Aktywator Młodości Koenzym Q10, 30 ml

Ava Aktywator Młodości Koenzym Q10, 30 ml
- 100% czystego eliksiru młodości
- Działanie odmładzające i energetyzujące
- Ochrona skóry przed starzeniem
Aktywny koncentrat z niezbędnym do życia komórki czystym koenzymem Q10 nazywanym „eliksirem młodości”. W 100 % przyswajalny przez skórę, odpowiedzialny jest za prawidłowy przebieg procesów energetycznych w komórkach. Wyjątkowo silny antyoksydant, stanowi skuteczną ochronę przed procesami starzenia. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry, działa na nią odmładzająco. Wzbogacony w witaminy A, E i F oraz niacynamid odżywia i wzmacnia barierę ochronną skóry.
Przeznaczony dla każdego rodzaju cery narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska.
Sposób użycia: kilka kropli koncentratu nanieść na czystą skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasować. Stosować rano i wieczorem samodzielnie lub pod ulubiony krem AVA.

