• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 300 zł

Szybkie usuwanie kurzajek !

0
Szybkie usuwanie kurzajek !


Sposób użycia:
1. Zwrócić kurzajkę ku górze tak, aby zmieściła się w komorze aplikatora (skierowanego ku dołowi). Następnie przyłożyć aplikator tak, by krawędzie komory szczelnie przylegały do skóry wokół kurzajki.
2. Trzykrotnie przycisnąć dozownik kciukiem, aby uwolnić płyn zamrażający. Przytrzymać aplikator na kurzajce przez co najmniej 10 sekund.
3. Zdjąć aplikator z kurzajki.
W tym momencie może wystąpić uczucie mrowienia lub niewielkiego bólu.
Po zastosowaniu należy oczyścić aplikator gazikiem czyszczącym, znajdującym się w opakowaniu WARTIX. Po 10 - 14 dniach od zamrożenia kurzajki, powinna ona samoistnie odpaść, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek.

Działanie
Działa szybko i praktycznie bezboleśnie, co sprawia, że sprawdza się szczególnie u dzieci. Preparat jest skuteczny, a dodatkowo wyjątkowo bezpieczny oraz łatwy w użyciu. Płyn zamrażający aplikowany jest bezpośrednio na kurzajkę, która ulega wymrożeniu aż po rdzeń. Proces wymrażania może spowodować zaczerwienienie lub pojawienie się pęcherzyków na skórze, co jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Zazwyczaj wystarcza pojedyncze zastosowania Wartix. Po 10-14 dniach od wymrożenia kurzajka odpada, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek.

Zobacz również:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium